Третя ліга Львівщини: Динамо перериває серію невдач і здобуває перші залікові бали на виїзді

У матчі Третьої ліги Львівської області (Група 1) «Галичина» з Ременова на своєму полі приймала «Динамо» з Новосілок.

Цей поєдинок став знаковим для гостей, адже саме в ньому були здобуті перші очки «Динамо» у поточному сезоні.

«Галичина» (Ременів) – «Динамо» (Новосілки) 2:2
Голи: Квасниця Ю. (19 з пен.; 51 з пен.) – Філяковський (2); Пришляк (25).
«Галичина»: Дяченко Павло, Вільчинський Богдан, Лисий Роман, Комарницький Артем, Паночко Роман, Квасниця Олег, Либик Остап, Степанчук Любомир (Кірякевич Ростислав, 81), Квасниця Юрій (Зінковський Мар’ян, 60), Кантарович Андрій, Бобик Матвій (Шуплат Роман, 46)
«Динамо»: Приступа Сергій, Приставський Юрій (Глушковський Андрій, 61), Сипа Мар’ян, Кавчак Павло, Ділай Андрій, Заставний Омелян, Гейко Сергій (Савула Валентин, 61), Коваль Василь, Філяковський Павло, Пришляк Андрій, Писарчик Андрій (Шостак Петро, 61)
Арбітр: Юрій Голубець.
Асистенти арбітра: Андрій Колодка, Ігор Савка.
Спостерігач арбітражу: Василь Івасяк.
Стадіон «Думна», Ременів.

Протистояння на стадіоні «Думна» у Ременові видалося надзвичайно драматичним і тримало в напрузі до останніх секунд. Динамівці ошелешили господарів уже на 2-й хвилині зустрічі — швидкий гол Павла Філяковського вивів гостей уперед. «Галичина» відповіла на 19-й хвилині, коли Юрій Квасниця холоднокровно реалізував пенальті. Проте вже за шість хвилин Андрій Пришляк знову повернув лідерство «Динамо» — 1:2.

Одразу по перерві ременівська команда знову заробила одинадцятиметровий. До позначки знову підійшов Юрій Квасниця і оформив дубль, зрівнявши рахунок на 51-й хвилині. Наприкінці зустрічі обидва тренери провели серію тактичних замін (зокрема, потрійна ротація у «Динамо» на 61-й хвилині), але вирвати перемогу нікому не вдалося. Бойова нічия 2:2 приносить новосілківському «Динамо» перший заліковий бал у чемпіонаті.